MUDr. Jiří Holubář

MUDr. Jiří Holubář

chirurg a tramatolog Polikliniky Malešice, lékař roku 2015

V komunálních volbách 2018 podporuji sdružení Naše 15, které se zaměřuje na zlepšení kvality života na Praze 15. Jedním z jeho poslání je zkvalitnění života také zdravotně znevýhodněných občanů. Mnohé z nich znám ze sdružení, ale též ze své chirurgické ordinace. Ze své dlouholeté praxe vím, že těmto občanům musíme věnovat více svého, nejen profesního, času. Pečuji například o nemocné v centru Paraple nebo v domově seniorů Rektorská. Čas a úsilí, které věnuje sdružení Naše 15 lidem, ať s handicapem nebo bez, je tím správným krokem, který podporuji.

MgA. Antonie Dvořáková

MgA. Antonie Dvořáková

Ing. Petra Neumanna znám od října roku 1992, takže už je to více než pětadvacet let. Tři roky byl mým přímým nadřízeným, deset let jsme byli obchodními partnery – jednatelé spol. s.r.o.
ANTHONY Production. Ani po mém předčasném odchodu do plného invalidního důchodu jsme nikdy neztratili kontakt. Mohu proto zcela zodpovědně říci, že za pětadvacet let společné práce, se lidé dobře poznají.
Je bytostný ekonom, uvážlivý, zdravě riskující, jeho prognózy se vždy naplní. To je jedna stránka jeho osobnosti.
Ta druhá je až neuvěřitelný rozhled a znalosti z oblasti kultury, díky čemuž se mnohé jeho zdánlivé fantazie staly vynikajícími akcemi. Mohu to posoudit, jsem MgA. – Magistr umění.
A k těmto všem kladům je Petr úzkostlivě čestný člověk. Není a jak pevně věřím nikdy nebude zapleten do sebemenšího skandálu.
Ještě má jednu neopomenutelnou výhodu. Moje maminka herečka Antonie Hegerliková jej ve svých pamětech nazvala charismatickým. A máma, která ve své době hrála s opravdu charismatickými kolegy, toto dokázala opravdu posoudit.

Jsem naprosto přesvědčena, že lidí, jako je Ing. Petr Neumann, je v komunální politice zapotřebí a jsem přesvědčena, že on a lidé ze společné kandidátky TOP09, Starostů a nezávislých a sdružení Naše15 jsou tou správnou volbou pro Prahu 15.

Vladimír Souček

Vladimír Souček

hudebník

Ing. Petr Neumann je člověk, kterého znám přes třicet let.

Mám tu čest ho považovat za jednoho z mých přátel. Jeho přirozený optimismus, spolehlivost a lidskost ho u mne postavila do čela lidí, kteří mají moji naprostou důvěru. Domnívám se, že lidí tohoto typu se v politice pohybuje poměrně málo, a proto mi bude ctí podpořit ho v nadcházejícím volebním období. V komunální politice se pohybuje již dlouhou dobu, a proto si myslím, že získáním Vašeho hlasu při volbách, Vám přinese jeho zkušenost, pracovitost a poctivost.