Tak jako jinde i u nás na Praze 15 je mnoho zákoutí, budov, míst která jsou krásná, plní svůj účel a jsou prospěšná. Stejně tak je ale u nás i spousta věcí, které už tak hezké nejsou – poničený mobiliář, rozbité chodníky, přetékající popelnice atd.

Téměř každý z nás má dnes u sebe mobilní telefon s fotoaparátem. Co takhle tato místa vyfotit a přispět tak do diskuse co by bylo dobré na Praze 15 vylepšit a na co můžeme být naopak hrdí. Vyfoťte to, co se vám v Praze 15 líbí i to, co se vám nelíbí.

Posílejte nám své fotografie na mail foto@nase15.cz. My fotografie uveřejníme na těchto stránkách a na našem FB profilu.

Dáte-li nám navíc důvěru v komunálních volbách 5. a 6. října 2018, slibujeme, že se těmito podněty budeme vážně zabývat.

LÍBÍ

Líbí se mi bydlení v zeleni. Vždycky jsem si přála dívat se oknem do koruny stromu.

Líbí se mi bydlení v zeleni. Vždycky jsem si přála dívat se oknem do koruny stromu.

Chvála zeleně! Líbí se mi v letním horku je  posedět ve chladivém stínu stromů. Kéž by zeleň nechyběla nikde, kde bydlí lidé.

V Praze 15 se mi líbí kombinace městského a venkovského charakteru prostředí. Třeba tady, jak si děti hrají v potoce.

NELÍBÍ

„Komu by se líbily přetékající popelnice a kontejnery? Na můj vkus  se to děje dost často.

Sídliště Sluneční vršekk je domovem značného počtu mladých rodin s malými dětmi. Před dvanácti lety nám developer zakreslil do plánů mateřskou školku. Kde je?

Nelíbí se mi, že zastávka busu K Obecním hájovnám je stále nezastřešena, i když na Slunečném vršku přibylo tisíce nových obyvatel za posledních 10 let.